Opinie z Google

Krzysztof Korzempa
Krzysztof Korzempa
06:31 03 Oct 19
Z pełnym przekonaniem polecam każdemu usługi informatyczne świadczone przez firmę Pana Igora Leszczyńskiego. Pan Igor posiada profesjonalną wiedzę i doświadczenie w zakresie sprzętu komputerowego, oprogramowania, bezpieczeństwa sieci, tworzenia stron internetowych oraz prowadzenia szkoleń informatycznych na każdym poziomie. Zawsze jest na bieżąco z pojawiającymi się na rynku nowościami technologicznymi. W podejściu do klienta cechuje Go najwyższa kultura, cierpliwość oraz elastyczność.
Michał Czartoryski
Michał Czartoryski
18:46 12 Sep 19
Szczerze polecam Serwis Streamlined i usługi Pana Igora; po jego wizycie nie tylko mój komputer ale i telefon działa jak nowy. Kompleksowo, wygodnie i niedrogo. Z pewnością skorzystam jeszcze nie raz. Pozdrawiam.
Jerzy Kwiatkowski
Jerzy Kwiatkowski
14:36 09 Sep 19
Polecam z pełnym przekonaniem usługi Pana Igora. Zwróciłem się z małym problemem z obsługą komputera. Pan Igor pojawił się u mnie tego samego dnia, szybko go rozwiązał i wytłumaczył w prostych słowach każdą wątpliwość, jaką miałem odnośnie obsługi laptopa, drukarki i smartfona. Regularnie zwracam się do Pana Igora z jakimkolwiek problemem, jaki mam ze sprzętem. Można powiedzieć,że jestem stałym klientem
Agnieszka gutowska
Agnieszka gutowska
11:44 08 Sep 19
Streamlined Serwis-Igor Leszczyński -opisuję w dwóch słowach: pasja i profesjonalizm w tym co robi. Pan Igor jest osobą bardzo kontaktową, cierpliwą,a przede wszystkim słowną, z b.dużą wiedzą w zakresie informatyki. Świadczy usługi z dojazdem do klienta na terenie Józefowa, Otwocka i Warszawy. Usługi cechuje przystępna cena na każdą kieszeń. Z ręką na sercu mogę każdemu polecić!
Dominik Mascarpone
Dominik Mascarpone
11:44 06 Sep 19
Pan Igor zaangażował się w problem dotyczący sprzętu .Usługa była pomocna
Negra Zar
Negra Zar
17:33 02 Sep 19
Bardzo dobry kontakt,solidna i szybka naprawa laptopa,Duża wiedza w zkresie informatyki,przystępne ceny za usługe,dojazd do klienta.Gorąco polecam !
Zobacz wszystkie opinie

Opinie z Facebooka

Oceń mnie!

Zostawić opinię można na podstronie streamlined.com.pl/opinia