Zastanawiasz się nad nowym komputerem? Twoja maszyna nie pozwala na komfortową pracę lub grę – liczba FPS-ów pozostawia wiele do życzenia? Specjalna oferta wakacyjna Streamlined może być odpowiedzią na ten problem.

Do 31 lipca doradztwo, złożenie komputera i instalacja systemu operacyjnego za jedyne 100 PLN! Tak profesjonalnej obsługi nie znajdziesz nigdzie indziej.

Komputer składany przez lokalną firmę, zamiast przez komputerowy sklep internetowy? Poznaj wszystkie za!

  • W Streamlined Twoje zamówienie zawsze ma charakter priorytetowy. Nie jestem dużą firmą obsługującą tysiące zamówień i poświęcę Ci całą uwagę.
  • Wysoka jakość obsługi – patrz powyżej 🙂 Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i przykładam się tak, jak gdybym sam miał korzystać z danego sprzętu.
  • Bezpieczna dostawa – samodzielnie dostarczam sprzęt do klienta (na terenie Józefowa, Otwocka, Warszawy Wawer i okolic). Eliminuje to konieczność korzystania z firm kurierskich, co wiąże się z ryzykiem uszkodzenia sprzętu
  • Obsługa pomontażowa – usuwanie usterek i problemów praktycznie “na zawołanie”, bez konieczności odsyłania sprzętu!

Jak to wygląda w praktyce?

  1. Razem z klientem podejmujemy decyzję o tym, jakie podzespoły do komputera będą najbardziej odpowiednie dla jego potrzeb przy przewidzianym budżecie.
  2. Na zlecenie klienta zamówiony zostaje sprzęt komputerowy. Ewentualnie, klient zamawia części samodzielnie i dostarcza je do serwisu.
  3. Podzespoły są składane w funkcjonującą całość zwaną komputerem 🙂
  4. Instalowany jest system operacyjny Windows
  5. Sprzęt komputerowy zostaje dostarczony i skonfigurowany wedle potrzeb klienta
  6. Pozostajemy w stałym kontakcie w razie problemów z użytkowaniem komputera lub usunięciem powstałej usterki! Nie musisz wysyłać komputera do serwisu na drugim końcu kraju, tracąc czas, koszty i nerwy 😉

Zobacz dotychczasowe zamówienia!