Komputer stacjonarny w Otwocku, Józefowie, Warszawie?

Zastanawiasz się nad nowym komputerem? Twoja maszyna nie pozwala na komfortową pracę lub grę – liczba FPS-ów pozostawia wiele do życzenia? Specjalna oferta wakacyjna Streamlined może być odpowiedzią na ten problem.

Do 31 lipca doradztwo, złożenie komputera i instalacja systemu operacyjnego za jedyne 100 PLN! Tak dobrej oferty pod względem poziomu obsługi nie znajdziesz nigdzie indziej.

Komputer składany przez lokalną firmę, zamiast przez komputerowy sklep internetowy? Poznaj wszystkie za!

  • W Streamlined Twoje zamówienie zawsze ma charakter priorytetowy. Nie jestem dużą firmą obsługującą tysiące zamówień i poświęcę Ci całą uwagę.
  • Wysoka jakość obsługi – patrz powyżej 🙂 Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i przykładam się tak, jakbym miał być użytkownikiem końcowym składanego komputera.
  • Bezpieczna dostawa – samodzielnie dostarczam sprzęt do klienta (na terenie Józefowa, Otwocka, Warszawy Wawer i okolic). Eliminuje to konieczność korzystania z firm kurierskich, co wiąże się z ryzykiem uszkodzenia sprzętu
  • Obsługa pomontażowa – usuwanie usterek i problemów praktycznie “na zawołanie”, bez konieczności odsyłania sprzętu!

Jak to wygląda w praktyce?

  1. Razem z klientem podejmujemy decyzję o tym, jakie podzespoły do komputera będą najbardziej odpowiednie dla jego potrzeb przy przewidzianym budżecie.
  2. Na zlecenie klienta zamówiony zostaje sprzęt komputerowy. Ewentualnie, klient zamawia części samodzielnie i dostarcza je do serwisu.
  3. Podzespoły są składane w funkcjonującą całość zwaną komputerem 🙂
  4. Instalowany jest system operacyjny Windows
  5. Sprzęt komputerowy zostaje dostarczony i skonfigurowany wedle potrzeb klienta
  6. Pozostajemy w stałym kontakcie w razie problemów z użytkowaniem komputera lub usunięciem powstałej usterki! Nie musisz wysyłać komputera do serwisu na drugim końcu kraju, tracąc czas, koszty i nerwy 😉

Zobacz dotychczasowe zamówienia!

Igor Leszczyński

Właściciel marki i bloga technologicznego Streamlined. Urodzony w 1993 roku, nierozłączny z myszką i klawiaturą od piątego roku życia. Wiecznie szukający nowych wrażeń, uzależniony od technologii i płatków kukurydzianych. Po studiach miał iść pracować do korpo, ale póki co realizuje się "na swoim".